Domů » Řešení » VPN propojení lokalit

VPN PROPOJENÍ LOKALIT

Bezpečné připojení firmy pomocí moderních technologií VPN

Rostoucí informační potřeby organizace a rozšiřující se požadavky na šíření obchodních procesů vyžadují změny v tradiční struktuře sítě. Ať už jde o výstavbu nebo pořízení nové pobočky doma nebo v zahraničí, k integraci na cestách, nebo propojení domácích kanceláří. Všechny tyto procesy vyžadují flexibilní a stabilní, zároveň vysoce spolehlivou a bezpečnou síť - nejlépe za nízké ceny.

Již několik let, bezpečnou metodou volby pro zabezpečení sítě ve firemním prostředí je použití VPN - virtuální privátní sítě. Umožňuje integraci všech distribuovaných úloh do jedné zamčené sítě. Největší problém představuje: zavedené technologie nejsou schopni uspokojivě zachovat všechny požadované kritéria zabezpečení.

Příliš drahé, malo spolehlivé, nedostatečně flexibilní

Síťová řešení speciálně navržené pro firmy, jsou omezeny výběrem poskytovatelů na různých místech, neposkytují dostatečnou spolehlivost (MPLS), nebo jsou výhradně zaměřena na šifrování dat přičemž ignorují faktor spolehlivost (IPSec). VPN řešení nabízených síťových poskytovatelů jsou vázána na ISP infrastruktury, jsou nepružná a nejsou k dispozici na všech místech ČR. Kromě toho provozy těchto specializovaných sítí jsou velmi nákladné což se ve finale odráží na výsledné ceně za připojení.

Viprinet – přináší nové řešení a nezávislost

Viprinet Rotery nabízí řešení VPN bez uvedených nedostatků. To umožňuje cenově efektivně nastavit flexibilní a vysoce zabezpečené síťové struktury, které lze uzpůsobit individuálním požadavkům. Viprinet princip je založen na triviální, ale geniální základní myšlence: Spolehlivost na základě rozložení rizika. Vše je založené na lepení až šesti různých linek připojených k internetu pomocí např. ADSL, /3G, Ethernet volně volitelných ISP poskztovatelů do jednoho, vysoce výkonné připojení. Tímto způsobem může spotřebitel obvyklých DSL linek získat vysoce výkonné připojení pro své podnikání, včetně kvalitní VPN sítě. Čím více připojení jsou integrovány do celkové struktury, tím nižší je riziko ovlivnění celkového zhroucení VPN.

Pro použití této technologie, není zapotřebí žádný zvláštní typ připojení, poskytovatele nebo přístupové technologie. Modulární konstrukce pro vícekanálový VPN Router umožňuje rychlé a snadné připojení do Vaší firemní IT infrastruktury. Kromě toho, Viprinet řešení nabízí všechny typické bezpečnostní funkce pro VPN, a to především na armádní úrovni 256 bitové AES šifrování. Důvěrné data jsou neviditelná pro potenciální útočníky pomocí distribucí přes několik řádků, s oddělenými šifrování pro každý řádek. Pomocí SSL, je těžké odlišit od ostatních TCP / IP paketů – na rozdíl od IPSec.

S Viprinet routery můžete velmi snadno plánovat Vaše VPN podnikové sítě, zabezpečit je a snadno přizpůsobit Vašim potřebám. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.
Prosím, kontaktujte nás »