Domů » Řešení » Spolehlivost připojení

SPOLEHLIVOST PŘIPOJENÍ

PoruchyPoruchy internetového připojení zvyšují náklady! Snižte riziko na minimum pomocí spojení různých internetových připojení a rozložte tak riziko.

Jakmile se objeví výpadky sítě mnoho podnikatelů polije studený pot. Co když se připojení k Internetu náhodou přeruší? Jak budeme odesílat emaily, jak zjistíme informace o klientovi z našeho online CRM systém?

Je fakt, že stále více a více obchodních procesů závisí na spolehlivém a rychlém internetovém připojení. To se vztahuje jak k výměně dat mezi jednotlivými pobočkami, stejně tak k používaným aplikacím a virtuálním řešení, jako např. software řešení SaaS, Citrix, nebo další příbuzné druhy cloud computingu.

Přerušené připojení nebo různé chyby mohou často vést k zablokování všech obchodních aktivit a zbytečným ekonomickým ztrátám. Konvenční DSL připojení má zhruba 250 hodin výpadku za rok. Dokonce i nákladné vyhrazené linky poskytují pouze spolehlivost 98% - přibližně 128 hodin výpadků za rok. Tyto hodnoty jsou zásadní pro obchodní operace, během nichž každá minuta výpadku může představovat velkou ztrátu peněz.

Zvýšení spolehlivost díky rozložení rizika

Princip Viprinet routerů spočívá v tom, že propojí až šest variabilně širokopásmových připojení různých internetových poskytovatelů a spojí je do jednoho připojení k internetu. Obvyklé a za nízké ceny dostupné ADSL linky se tímto stávají vysoce použitelné. Kombinace tří různých poskytovatelů DSL připojení přinese roční dostupnost internetu přes 99,9%.

Jakýkoli typ připojení dostupný na českém trhu od všech ISP může být kombinovány dle individuálních požadavků klientů. Díky integraci alternativních přístupů k internetu, jako je 3G nebo Ethernet, může být zvýšena spolehlivost dokonce dvojnásobně.

V čem je další velká výhoda? Cena!

Po instalaci, platíte pouze běžné měsíční poplatky u spotřebitelských DSL linek (ADSL) tzn. Od 350 – 550 Kč, což je téměř nic ve srovnání s obrovskými náklady na vyhrazených linkách a způsobu jejich zálohování, které poskytovatelé nabízejí. Tímto způsobem Vaše náklady na Internet významně klesají.

Viprinet řešení nabízí sestavení vysoce spolehlivého a velmi rychlé připojení k internetu, uzpůsobené pro Vaše individuální firemní požadavky. Rádi vám pomůžeme při plánování Vaší síťovou strukturu a připojení. Pokud chcete získat vice informací, neváhejte nás kontaktovat ».