Domů » Řešení » Internové připojení kdekoliv

INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ KDEKOLIV

Spojte dostupné 3G Mobilní sítě a připojte se!

Především ve venkovských oblastech, ale také v komerční zónách na okraji měst je pokrytí DSL internetem nedostačující a představuje vážný problém pro připojení firem. Mnozí podnikatelé mohou říci své o problémech ve snaze získat vysokorychlostní a spolehlivé připojení k internetu. I když řada DSL připojení bylo zřízena a ačkoli mnoho místních politiků chlubivě slibují pomoc, situace se mění jen velmi pomalu. V mnoha případech řešením je využití 3G sítí, které nabízí jedinou možnost přístupu. Bohužel použití 3G bezdrátové technologie je stále často nestabilní a nestačí v mnoha oblastech. Navíc síla signálu a agregace spojení se neustále mění s snižují výslednou kvalitu internetu. Problémem je také vysoká latence, která snižuje použití mnoha základních internetových aplikací a programů.

Řešením je použití Viprinet Routerů

které tyto problémy dokáží řešit. Pomocí principu lepení (spojení) až šesti různých 3G-linek od různých poskytovatelů (O2,T-Mobile,Vodafon) internetových služeb do jediného uzlu pomocí Vícekanálového VPN Routeru. Tento způsob nabízí uživateli vysokou spolehlivost připojení a rozložení rizika výpadku. V případě poruchy nebo selhání jednoho 3G sítě je připojení k internetu stále udržováno pomocí dalších 3G spojení. Rychlost internet bude pouze snížena o šířku pásma, které se rozpojilo. Latence a kvalita internetu bude zachována pomocí zbývajících 3G připojení.

Díky této unikátní metodě lepení, mohou být firmy získat stabilní a bezpečné připojení k Internetu i v odlehlých oblastech.

Rádi Vám pomůžeme a poradíme jak připojit Vaší firmu. Pokud chcete získat vice informací, neváhejte nás kontaktovat »

REFERENCE: Microsoft Xbox live
prezentace v nákupních centrech

Prostřednictvím VPN routeru 300 vybaveného moduly Viprinet UMTS/3G/HSPA+/EDGE - 21Mb jsme zajistili pro společnost Microsoft garantované internetové připojení v největších obchodních centrech v Praze - Download 10 Mb / Upload 3Mb, které bylo určeno pro prezentaci XBOX live služby na českém trhu. Router byl nainstalovaný tak, aby splnil NAT požadavky pro hraní Xbox live her.

Microsoft XBOX